Rumah > Produk > Kapasitor > Aluminium - Polymer Capacitors > 16SEP39M
Permintaan Quote
Melayu
5276992Image 16SEP39M.Panasonic
16SEP39M
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    16SEP39M
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Jenis
    Polymer
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Siri
    OS-CON™, SEP
  • Ripple Current @ Low Frequency
    81mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.62A @ 100kHz
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    P16289
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.098" (2.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.236" (6.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    50 mOhm
  • Penerangan terperinci
    39µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 50 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    39µF