Rumah > Produk > Kapasitor > Aluminium - Polymer Capacitors > 16SEPC100M+TSS
Permintaan Quote
Melayu
5897917Image 16SEPC100M+TSS.Panasonic
16SEPC100M+TSS
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    16SEPC100M+TSS
  • Penerangan
    CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Siri
    OS-CON™, SEPC
  • Ripple Current @ Low Frequency
    124.5mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.49A @ 100kHz
  • penilaian
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    P16378CT
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.098" (2.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.236" (6.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    24 mOhm
  • Penerangan terperinci
    100µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 24 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    100µF