Rumah > Produk > Kapasitor > Aluminium - Polymer Capacitors > 16SEPC150MD+S
Permintaan Quote
Melayu
4017627Image 16SEPC150MD+S.Panasonic
16SEPC150MD+S
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    16SEPC150MD+S
  • Penerangan
    CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V T/H
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Siri
    OS-CON™, SEPC
  • Ripple Current @ Low Frequency
    161mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.22A @ 100kHz
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.138" (3.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.276" (7.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    22 mOhm
  • Penerangan terperinci
    150µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 22 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    150µF