Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-FA2J105JB
Permintaan Quote
Melayu
5566640Image ECW-FA2J105JB.Panasonic
ECW-FA2J105JB
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    ECW-FA2J105JB
  • Penerangan
    CAP FILM 1UF 5% 630VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    630V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    1.024" L x 0.437" W (26.00mm x 11.10mm)
  • Siri
    ECW-F(A)
  • Nama lain
    ECWFA2J105JB
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Lead Jarak
    0.591" (15.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.835" (21.20mm)
  • Penerangan terperinci
    1µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    1µF