Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-FA2J124J
Permintaan Quote
Melayu
4951845Image ECW-FA2J124J.Panasonic
ECW-FA2J124J
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    ECW-FA2J124J
  • Penerangan
    CAP FILM 0.12UF 5% 630VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    630V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    0.717" L x 0.217" W (18.20mm x 5.50mm)
  • Siri
    ECW-F(A)
  • Nama lain
    ECWFA2J124J
    PCF1581
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Lead Jarak
    0.591" (15.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.425" (10.80mm)
  • Penerangan terperinci
    0.12µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.12µF