Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-FA2J125JB
Permintaan Quote
Melayu
857301Image ECW-FA2J125JB.Panasonic
ECW-FA2J125JB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
600+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ECW-FA2J125JB
  • Penerangan
    CAP FILM 1.2UF 5% 630VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    630V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±5%
  • penamatan
    PC Pins
  • Saiz / Dimensi
    1.024" L x 0.476" W (26.00mm x 12.10mm)
  • Siri
    ECW-F(A)
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    ECWFA2J125JB
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Lead Jarak
    0.591" (15.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.874" (22.20mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    1.2µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    1.2µF