Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEE-1HA4R7NP
Permintaan Quote
Melayu
2313529Image EEE-1HA4R7NP.Panasonic
EEE-1HA4R7NP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    EEE-1HA4R7NP
  • Penerangan
    CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Siri
    S
  • Ripple Current @ Low Frequency
    31mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    52.7mA @ 10kHz
  • penilaian
    AEC-Q200
  • polarisasi
    Bi-Polar
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - SMD
  • Nama lain
    PCE4304DKR
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.213" (5.40mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    4.7µF