Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEE-1HAR33SR
Permintaan Quote
Melayu
1282585Image EEE-1HAR33SR.Panasonic
EEE-1HAR33SR
  • Nombor Bahagian
    EEE-1HAR33SR
  • Penerangan
    CAP ALUM 0.33UF 20% 50V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.157" Dia (4.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    5.1mA @ 10kHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    EEE1HAR33SR
    PCE3933TR
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.213" (5.40mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    0.33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    0.33µF