Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEE-1HAR22SR
Permintaan Quote
Melayu
1848902Image EEE-1HAR22SR.Panasonic
EEE-1HAR22SR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    EEE-1HAR22SR
  • Penerangan
    CAP ALUM 0.22UF 20% 50V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.157" Dia (4.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.4mA @ 10kHz
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Nama lain
    PCE3932DKR
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.213" (5.40mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    0.22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    0.22µF