Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ELL-5PM820M
Permintaan Quote
Melayu
1944363Image ELL-5PM820M.Panasonic
ELL-5PM820M
  • Nombor Bahagian
    ELL-5PM820M
  • Penerangan
    FIXED IND 82UH 320MA 780 MOHM
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    M
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Nama lain
    ELL5PM820M
    PCD2106TR
  • Suhu Operasi
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    2 (1 Year)
  • Bahan - Teras
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    82µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    82µH Shielded Wirewound Inductor 320mA 780 mOhm Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    780 mOhm
  • Rating Semasa
    320mA