Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ELL-5PR1R5N
Permintaan Quote
Melayu
3561487Image ELL-5PR1R5N.Panasonic
ELL-5PR1R5N
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ELL-5PR1R5N
  • Penerangan
    FIXED IND 1.5UH 2.85A 25 MOHM
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±30%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    R
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Nama lain
    PCD2373CT
  • Suhu Operasi
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    1.5µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    1.5µH Shielded Wirewound Inductor 2.85A 25 mOhm Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    25 mOhm
  • Rating Semasa
    2.85A
  • Semasa - Ketepuan
    4A