Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ELL-5PR1R0N
Permintaan Quote
Melayu
5566079Image ELL-5PR1R0N.Panasonic
ELL-5PR1R0N
  • Nombor Bahagian
    ELL-5PR1R0N
  • Penerangan
    FIXED IND 1UH 3A 21 MOHM SMD
    Wirewound
  • Toleransi
    ±30%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    R
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Nama lain
    ELL5PR1R0N
    PCD2371TR
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    1µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    1µH Shielded Wirewound Inductor 3A 21 mOhm Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    21 mOhm
  • Rating Semasa
    3A
  • Semasa - Ketepuan
    4.5A