Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > JBXFD2G12MCSDSMR
Permintaan Quote
Melayu
2839258Image JBXFD2G12MCSDSMR.Souriau Connection Technology
JBXFD2G12MCSDSMR
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    JBXFD2G12MCSDSMR
  • Penerangan
    CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
    830V
  • penamatan
    Crimp
  • Shell Saiz - Insert
    2
    Bulk
  • Nama lain
    SOU1574
  • orientasi
    G
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Bilangan Jawatan
    12
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    17 Weeks
  • ciri-ciri
    Backshell, Boot Adapter
  • Penerangan terperinci
    12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
  • Rating Semasa
    7A