Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > JBXFD2G12MWSDSR
Permintaan Quote
Melayu
532459
JBXFD2G12MWSDSR
  • Nombor Bahagian
    JBXFD2G12MWSDSR
  • Penerangan
    CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
    830V
  • Shell Saiz - Insert
    2
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Bilangan Jawatan
    12
  • ciri-ciri
    Backshell
  • Penerangan terperinci
    12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Gold
  • Rating Semasa
    7A