Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > JBXFD2G16FCSDSMR
Permintaan Quote
Melayu
JBXFD2G16FCSDSMR
  • Nombor Bahagian
    JBXFD2G16FCSDSMR
  • Penerangan
    CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
    730V
  • penamatan
    Crimp
  • Shell Saiz - Insert
    2
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Bilangan Jawatan
    16
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    17 Weeks
  • ciri-ciri
    Backshell, Boot Adapter
  • Penerangan terperinci
    16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
  • Rating Semasa
    6A