Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > RACF164DJT4K30
Permintaan Quote
Melayu
3284926Image RACF164DJT4K30.Stackpole Electronics, Inc.
RACF164DJT4K30
  • Nombor Bahagian
    RACF164DJT4K30
  • Penerangan
    RES ARRAY 4 RES 4.3K OHM 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Rintangan (ohm)
    4.3k
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Nama lain
    RAC 164D 4.3K 5% R