Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > RACF164DJT4K70
Permintaan Quote
Melayu
6973550Image RACF164DJT4K70.Stackpole Electronics, Inc.
RACF164DJT4K70
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    RACF164DJT4K70
  • Penerangan
    RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Siri
    RACF
  • Resistor-Ratio-Drift
  • Nisbah Pemadanan Rintangan
  • Rintangan (ohm)
    4.7k
  • Power Per Element
    62.5mW
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals
  • Nama lain
    Q4545481
    RACF164D4.7K5% TR
    RACF164D4.7K5% TR-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Perintang
    4
  • Bilangan Pins
    8
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.030" (0.75mm)
  • Penerangan terperinci
    4.7k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals