Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > RACF164DJT56R0
Permintaan Quote
Melayu
419847Image RACF164DJT56R0.Stackpole Electronics, Inc.
RACF164DJT56R0
  • Nombor Bahagian
    RACF164DJT56R0
  • Penerangan
    RES ARRAY 4 RES 56 OHM 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Rintangan (ohm)
    56
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Nama lain
    RAC 164D 56 5% R