Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF1210JT4K70
Permintaan Quote
Melayu
6801858Image RMCF1210JT4K70.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210JT4K70
  • Nombor Bahagian
    RMCF1210JT4K70
  • Penerangan
    RES 4.7K OHM 5% 1/3W 1210
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Mod panel
    4.7 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.333W, 1/3W
  • Nama lain
    RMCF 1/4 4.7K 5% R