Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF1210JT510R
Permintaan Quote
Melayu
3870275Image RMCF1210JT510R.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210JT510R
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
4000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RMCF1210JT510R
  • Penerangan
    RES 510 OHM 5% 1/2W 1210
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    1210
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Siri
    RMCF
  • Mod panel
    510 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W