Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF1210JT560R
Permintaan Quote
Melayu
4869443Image RMCF1210JT560R.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210JT560R
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    RMCF1210JT560R
  • Penerangan
    RES 560 OHM 5% 1/2W 1210
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Mod panel
    560 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W