Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RNCP1206FTD121R
Permintaan Quote
Melayu
3943422Image RNCP1206FTD121R.Stackpole Electronics, Inc.
RNCP1206FTD121R
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RNCP1206FTD121R
  • Penerangan
    RES 121 OHM 1% 1/2W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    1206
  • Saiz / Dimensi
    0.122" L x 0.059" W (3.10mm x 1.50mm)
  • Siri
    RNCP
  • Mod panel
    121 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1206 (3216 Metric)
  • Nama lain
    RNCP 1206 T1 121 1% R
    RNCP1206FTD121RTR
    RNCP1206T1121FRTR
    RNCP1206T1121FRTR-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.024" (0.60mm)
  • ciri-ciri
    Anti-Sulfur, Moisture Resistant
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    121 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film