Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RNCP1206FTD150R
Permintaan Quote
Melayu
4697578Image RNCP1206FTD150R.Stackpole Electronics, Inc.
RNCP1206FTD150R
  • Nombor Bahagian
    RNCP1206FTD150R
  • Penerangan
    RES 150 OHM 1% 1/2W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.122" L x 0.059" W (3.10mm x 1.50mm)
  • Mod panel
    150 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
    1206 (3216 Metric)
  • Nama lain
    RNCP 1206 T1 150 1% R
    RNCP1206FTD150RTR
    RNCP1206T1150FRTR
    RNCP1206T1150FRTR-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.024" (0.60mm)
  • Penerangan terperinci
    150 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film