Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RNCP1206FTD130R
Permintaan Quote
Melayu
3216356Image RNCP1206FTD130R.Stackpole Electronics, Inc.
RNCP1206FTD130R
  • Nombor Bahagian
    RNCP1206FTD130R
  • Penerangan
    RES 130 OHM 1% 1/2W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.122" L x 0.059" W (3.10mm x 1.50mm)
  • Mod panel
    130 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.024" (0.60mm)
  • Penerangan terperinci
    130 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film