Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > SM2615FT90R9
Permintaan Quote
Melayu
3980437Image SM2615FT90R9.Stackpole Electronics, Inc.
SM2615FT90R9
  • Nombor Bahagian
    SM2615FT90R9
  • Penerangan
    RES 90.9 OHM 1% 1W 2615
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±20ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm)
  • Mod panel
    90.9 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • Nama lain
    SM 1 90.9 1% R