Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > SM2615FT976R
Permintaan Quote
Melayu
119076Image SM2615FT976R.Stackpole Electronics, Inc.
SM2615FT976R
  • Nombor Bahagian
    SM2615FT976R
  • Penerangan
    RES 976 OHM 1% 1W 2615
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±20ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm)
  • Mod panel
    976 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    1W
    2615 J-Lead
  • Nama lain
    SM 1 976 1% R