Rumah > Produk > geganti > Pepejal Geganti Negeri > EZE240D18
Permintaan Quote
Melayu
1942891Image EZE240D18.Crydom
EZE240D18
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    EZE240D18
  • Penerangan
    SSR RELAY SPST-NO 18A 24-280V
  • Model ECAD
  • Voltan - Beban
    24V ~ 280V
  • Voltan - Input
    15 ~ 32VDC
  • Style penamatan
    Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Siri
    EZ
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Module
  • Jenis output
    AC, Zero Cross
  • Nama lain
    CC1909
    EZE240D18-ND
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • beban Semasa
    18A