Rumah > Produk > geganti > Pepejal Geganti Negeri > EZE480D12
Permintaan Quote
Melayu
4247278Image EZE480D12.Crydom
EZE480D12
Dalam stok
20+
  • Nombor Bahagian
    EZE480D12
  • Penerangan
    SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
  • Model ECAD
  • Voltan - Beban
    48V ~ 660V
  • Voltan - Input
    15 ~ 32VDC
  • Style penamatan
    Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
  • Jenis output
    AC, Zero Cross
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • beban Semasa
    12A