Rumah > Produk > geganti > Pepejal Geganti Negeri > EZE480D18
Permintaan Quote
Melayu
562748Image EZE480D18.Crydom
EZE480D18
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    EZE480D18
  • Penerangan
    SSR RELAY SPST-NO 18A 48-660V
  • Model ECAD
  • Voltan - Beban
    48V ~ 660V
  • Voltan - Input
    15 ~ 32VDC
  • Style penamatan
    Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
  • Jenis output
    AC, Zero Cross
  • Nama lain
    CC2299
    EZE480D18-ND
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • beban Semasa
    18A