Rumah > Produk > geganti > Pepejal Geganti Negeri > EZE480A18R
Permintaan Quote
Melayu
2833072Image EZE480A18R.Crydom
EZE480A18R
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
20+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    EZE480A18R
  • Penerangan
    SSR RELAY SPST-NO 18A 48-660V
  • Model ECAD
  • Voltan - Beban
    48V ~ 660V
  • Voltan - Input
    18 ~ 36VAC
  • Style penamatan
    Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Siri
    EZ
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Module
  • Jenis output
    AC
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • beban Semasa
    18A